Szczegóły projektu

Numer projektu 79

FUNRugbyRUN

wybór zakładki projektu

szczegóły projektu

rejon jeleniogórski

budżet 30 000 zł

kwota dofinansowania 20 000 zł

rodzaj sport-turystyka

weryfikacja zweryfikowany pozytywnie

głosów 41

status niewybrany

Skrócony opis projektu

FUNRugbyRUN to możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz szansa spopularyzowania aktywności fizycznej z uwzględnieniem lokalnego aspektu krajoznawczego. Z uwagi na wielozadaniowość przedsięwzięcia udział w nim stwarza możliwość porównania swoich umiejętności z innymi uczestnikami wiodącymi prym w poszczególnych dyscyplinach sportu. Przez okres trzech miesięcy zaplanowano trzy biegi, obfitujące w wiele atrakcji, których pokonanie chwilami będzie wiązało się ze zwalczeniem własnych słabości, a przez to dających jeszcze więcej satysfakcji. Impreza przyczyni się do spopularyzowania zdrowego trybu życia jak również odkrycia urokliwych zakątków naszego Regionu.
Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, sprawdzić swoje możliwości a przy tym doskonale się bawić to zagłosuj na nasz projekt. Zapewniamy wiele atrakcji , moc adrenaliny i niezapomniane chwile. Nie zwlekaj – dołącz do nas !

Szacunkowy koszt

W ramach środków pozyskanych z budżetu Województwa finansowaniu ulec powinny: pamiątkowe puchary oraz medale, certyfikaty, poczęstunek, obsługa księgowa,sędziowska, techniczna, koordynacja zadania, zaplecze medyczne, przygotowanie trasy w tym zakup oraz wykonanie elementów na trasie biegu, nagłośnienie przedsięwzięcia oraz promocja w lokalnych mediach.

Termin realizacji projektu

15.08.2018 - 30.11.2018

Komentarz:

Dopuszczony warunkowo - do uzupełnienia przez osobę zgłaszającą