Szczegóły projektu

Numer projektu 5

DARMOWY TOR TRENINGOWY OCR

wybór zakładki projektu

szczegóły projektu

rejon miasto Wrocław

budżet 40 000 zł

rodzaj sport

weryfikacja odrzucony

Skrócony opis projektu

Stowarzyszenie Anngells Run planuje budowę jedynego w Polsce całkowicie darmowego stacjonarnego toru przeszkód przeznaczonego do biegów OCR (biegi z przeszkodami). Tor będzie dostępny nieodpłatnie dla każdego chętnego pełnoletniego użytkownika. Osoby w wieku do 18 lat będą miały możliwość skorzystania z toru za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
Tor będzie otwarty dla każdego, nie ma znaczenia z jakiego województwa przyjedzie zawodnik. Województwo Dolnośląskie stanie się prekursorem biegów OCR w kraju.

Opis projektu i koniecznych działań związanych z realizacją zadania

Stowarzyszenie AnngellsRun działające na terenie Wrocławia od 2016 roku planuje zbudować jedyny w Polsce całkowicie darmowy stacjonarny tor przeszkód. Ideą naszego stowarzyszenia jest organizacja darmowych treningów oraz biegów przeszkodowych dedykowanych dla wszystkich chętnych, a w szczególności dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą wystartować w komercyjnych biegach z przeszkodami, dla osób z uzależnieniami, dla tzw. trudniej młodzieży. Panujemy zbudować tor, na którym będzie ponad 30 najczęściej spotykanych przeszkód w biegach OCR! Ściana prosta, skośna, wejście po linie, porodówka, małpi gaj, Indiana Jones, Niagara, zasieki pod górę i w dół, pętla treningowa z obciążeniem: bale, kamienie tzw pieski, worki z piaskiem, wiadra, opony, drabinki speleo i inne. Na dwupoziomowej krytej hali (350m2), jak i przy obiekcie (15ha terenu biegowego). Tor będzie przeznaczony zarówno dla amatora czy zawodnika, który dopiero zaczyna swoją przygodę z biegami OCR, jaki i dla profesjonalny. Dodatkowo zapewniamy nie tylko OCR coaching, ale także i support podczas zawodów.
Dzięki powstaniu takiego obiektu, każdy z zawodników:
- nadrobi kondycyjne braki (oferujemy indywidualne plany treningowe oraz systemy ćwiczeń);
- będzie mógł trenować cały rok bez względu na warunki pogodowe;
- utrzyma się w swojej dobrej formie, bowiem oferujemy możliwość regularnych treningów na torze symulacyjnym;
- spędzi przyjemnie czas na sportowej integracyjnej przygodzie z rodziną/ ze znajomymi z pracy, lub szkoły;
- zrobi solidny trening kondycyjny/ siłowy/ a także crossfitowy;
- nabierze odwagi/ woli walki zmotywowany przez fachową ekipę instruktorską;
- oraz bezstresowo i bezpiecznie spędzi czas na szkoleniu pod okiem dyplomowanego trenera biegów OCR/ Instruktora Rekreacji Sportowej.

Termin realizacji projektu

31-01-2018

Komentarz:

Zadanie ma charakter inwestycyjny.